Képek

Fórumtémák
Legújabb témák
-> téli horgászat
-> horgászat
Legnépszerűbb témák
-> téli horgászat [4]
-> horgászat [2]

Időjárás előrejelzés
Ózdihorgász » Horgász vizek » Horgászat a Sajón
 Téma nyomtatása
téli horgászat
james88
Üdv!

Idén másodszor próbáltunk meg haverommal a menyhalazni, de sajnos ismét sikertelenül. Sad Ismét késő délután értünk ki és maradtunk fél 8ig de jóformán kapásunk se volt. A gilisztát meg-megcsipkedte vmi jelentéktelen hal de azon kívül nem történt semmi említésre méltó dolog. A hideg elviselhető volt a tűz mellett. Smile

Norbi
Üdv!
Nem lenne eredményesebb esetleg kishallal vagy halszelettel próbálkozni? Esetleg májjal? Úgy hallottam a giliszta nem a kedvenc csemegéjük. Nagyon irigyellek egyébként!

james88
Élő hallal még nem próbáltam mert olyan kisméretűt amit be tud nyelni a menyhal nem nagyon lehet kapni, természetesen halszelet az alap, csak most gilisztával is próbálkoztam.
Egyébként már többektől hallottam hogy a Sajónak ez a szakasza nem a legjobb menyhalazni, sőt a Sajó se igazán. Többen mondták hogy 1-2 db-ot van esély fogni, de annyit is csak ritkán. Régebben állítólag jó vízállás esetén ha elég hideg volt a víz egy este kiszedtek 5-8db-ot is de az utóbbi pár évben nagyon gyér volt a fogás. (több forrásból hallottam tapasztalt horgászoktól!)
Azt tanácsolták, hogy Kiskörére menjek le a duzzasztóhoz ha menyhalat akarok fogni mert ott elvileg lehet fogni egy délután/este alatt akár 20at is. Csak sajnos ez 100km és nem biztos hogy megéri ennyit utazni mert helyismeret nélkül ott sem garantált a fogás....Sad

Norbi
Hát ha otthon lennék, szivesen elmennék Veled Kiskörére egy jó ki pecára. Nem is tudom idén, vagy tavaly nyáron voltam Tokajban, a Bodrog-Tisza összefolyásnál csak úgy leültünk egy helyre. Szép kis dévérek jöttek ki a parttól nem messze és csak 650Ft volt a napijegy, ami éjféltől-éjfélig szólt. Mondjuk télen elég szar lehet sátrazni, 3-4 óra kedvéért elég húzós ilyen benzinárak mellett. Sőt majd olyan benzinárak mellett. De ha mégis úgy döntesz hogy elnézel oda, küldj egy kis olvasnivalót mint régebben. Köszi előre is! Minden jót!

james88
Helló!

Az ebben az enyhének mondható időben valaki próbálkozik valamivel? Menyhalak harapnak?

Ugrás a fórumra:

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó

Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Üzenőfal
Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

16/09/2014 08:56
Nem elég aktívak a horgász sporik Angry Shock

nyul01
29/08/2011 20:13
Sziasztok! Aug.23-án volt szerencsém 24órát horgászni az ózdi tavon.Egy egész napi pörkölődés után éjjel gyönyörű halakat fogtam.(11,70kg, 7kg, 9kg) és 3db leakadás. Egyszóval, nem kellene így leírnot

james88
19/07/2011 19:28
Üdv! Én nem szeretem az ózdi tavat ha jót akarok horgászni inkább elmegyek Tardonára... Legújabban Sajószögedre szeretek menni, ott lehet fogni ragadozó halat és még sátorozni is lehet, igaz kicsit m

Tomi74
15/07/2011 06:43
Sziasztok.Jártatok
manapság az ózdi tón?Én sajnos igen. Elég nagy csalódás az egész. Részeg halőrök, döglött halak mindenhol, és oltári bűz. Amióta nincsenek a régi halőrök még szegény Tibor idejéből

james88
10/05/2011 18:54
Üdv! Ongán járt már valaki horgászni ha igen milyen a tó? Lesz ott egy 24 órás páros pontyfogó verseny és gondolkodok rajta hogy menni kellene... Valaki légyszi infót a tóról!!!

Generálási idő: 0.36 másodperc
202,385 egyedi látogató